VOLVO ОБІЦЯЄ НОВІ електромобілі з запасом ходу в 1000 КМ

Такі електромобілі VOLVO З’являться в продажу вже до кінця поточного десятиліття. 
Поки немає спільного розуміння в тому, яким саме запасом ходу повинен володіти електромобіль. Думки з цього приводу розходяться. Фахівці General Motors вважають, що 650 кілометрів цілком достатньо. Але в Volvo мають іншу думку. Компанія обіцяє нову платформу, яка дозволить проходити на одному заряді 1000 кілометрів.

Фото: insideevs

Ця мета офіційно заявлена компанією, яка прагне перейти на виробництво виключно електромобілів. І електромобілі другого покоління отримають літій-іонні акумулятори, випущені за новою технологією. А першим таким електромобілем стане новий кросовер, побудований на спеціальній платформі.

 

Звичайно, прориву в дальності ходу не варто чекати миттєво. Але Volvo вже працює з компанією Northvolt над технологією збільшення щільності енергії в своїх акумуляторних батареях на 50 відсотків. І вже до середини десятиліття шведи обіцяють третє покоління електромобілів зі збільшеним запасом ходу. Правда, цифри офіційно поки не названі.

 

Фото: insideevs

 

І це тільки частина нових технологій. Volvo заявляє, що в ті ж терміни готова буде скоротити час зарядки акумуляторів майже вдвічі. Це стане можливим завдяки революційній технології виробництва самих батарей і вдосконаленній технології швидкої зарядки.

 

Volvo прагне збільшити вигоду володіння електричними транспортними засобами. Для цієї мети використовується кілька інструментів: загальне спрощення конструкції, інтеграція батарей нового покоління, зниження ваги автомобіля і максимальне збільшення «життєвого простору» в салоні.

Фото: insideevs

Все це повинно стати запорукою успіху. Разом зі збільшенням ємності акумуляторів і запасу ходу і зменшенням часу зарядки.

 

Наступник Volvo XC90 – перший електромобіль другого покоління компанії, отримає ще й систему «двобічної зарядки». Вона дозволить подавати електроенергію в мережу поки ціни і попит на неї високі, а заряджатися, коли ціни і попит протягом доби падає.

 


Джерело: insideevs

AvtoKasta