8 країн ЄС виступили проти запровадження еконорм Євро-7

Вісім країн Європейського Союзу закликали скасувати запровадження екологічних норм Євро-7. Вони вважають, що це може перешкодити планам із відмови від автомобілів з ДВЗ із 2035 року.

Вісім країн Європейського Союзу виступили проти запровадження екологічних норм щодо шкідливих викидів нових автомобілів Євро-7. Про це розповіли на сайті Automotive News Europe.

Франція, Італія, Чехія, Болгарія, Угорщина, Польща, Румунія та Словаччина закликали ЄС відмовитися від нових обмежень на викиди вихлопних газів. За їхніми словами, вони надто амбітні та нереалістичні для автовиробників.

Країни вважають, що норми Євро-7 можуть відвернути важливі інвестиції, необхідні для досягнення мети ЄС щодо заборони нових автомобілів із ДВЗ після 2035 року. Ці обмеження входять до планів Євросоюзу щодо досягнення кліматичної нейтральності до 2050 року.

фото: misto.lun.ua

Екологічні норми Євро-7 спрямовані на посилення правил щодо забруднювальних речовин. Також вони вводять нові заходи щодо боротьби з твердими частинками від гальм і шин.

Введення обмежень Євро-7 заплановане на 1 липня 2025 року. Проте норми можуть відкласти через позицію деяких країн.

 

Джерело: europe.autonews

AvtoKasta