Краш-тест Chery Tiggo 9: сильні і слабкі сторони Chery

Компанія Chery провела краш-тести флагманського кросовера Chery Tiggo 9, який буде офіційно анонсований лише цього тижня, проте його зображення та характеристики вже відомі.

фото: Chery

Компанія розбила кілька кросоверів, використавши різні методики. Фронтальне зіткнення з повним перекриттям було проведено за стандартами C-NCAP.

Удар із перекриттям 25% взяли у китайського інституту страхування C-IASI. Зіткнення з візком із перекриттям 50% та бічні удари були виконані за методикою Euro-NCAP.

C-NCAP

Як повідомляється, під час краш-тестів оцінювали безпеку та пошкодження водія та пасажирів Chery Tiggo 9. Оцінка електронних асистентів та безпеки пішоходів не проводилася.

Chery Tiggo 9 впорався зі зіткненням із повним перекриттям на швидкості 50 км/год. Передні стійки, які відповідають за безпеку водія та пасажира переднього ряду, уникли деформації. Також вони витримали удари з перекриттям 25% та 50%.

C-NCAP

Бічні удари Chery Tiggo 9 теж витримав добре, середня стійка не прогнулась до салону, хоча двері помітно деформувалися. Втім після удару їх можна було відкрити. Подушки безпеки спрацьовували коректно у штатному режимі.

У кожному краш-тесті Tiggo 9 отримав максимальну оцінку, що відповідає п’яти зіркам. Кузов автомобіля на 85% складається з високоміцної сталі, 16% з якої термоформована сталь.


Цікаво було б провести такий тест і в EuroNCAP. У них лобовий удар зі зміщенням виконується на швидкості 64 км/год (40 миль/год), а не на  50 км/год.

Презентація машини відбудеться 27 лютого, днями ми публікували нові якісні зображення.

фото: Chery

На китайському ринку Tiggo 9 має з’явитися у першій половині 2023 року. Орієнтовна ціна – 29 тисяч доларів.

 

Джерело: gadgettendency

AvtoKasta