Фонд Притули провів рекордний аукціон: 125 бусів Volkswagen за 1 картину Приймаченко

$500 тисяч, вторговані за картину Марії Примаченко «Квіти виросли коло четвертого блоку», підуть на 125 бусів для передової. 
Родина Марії Примаченко підтримала аукціон і відмовилася від роялті з продажу картини на користь ЗСУ.

Про це на Facebook-сторінці написав громадський діяч Сергій Притула, інформують “Вікна”.

“Коли ми взялись за організацію аукціону з продажу картини Марії Примаченко, я вислухав від різних людей гігабайти текстів на кшталт «херньою займаєтесь», «і шо ви за неї вторгуєте?», «потратите купу часу, щоб вторгувати грошей на пару «корчів»», «да їй ціна 5 тисяч баксів»…

Ці люди не були задіяні у процесі. Це була не їхня картина, вони не допомагали з розповсюдженням інформації про картину і аукціон, вони не зареєструвались на сайті аукціонного дому для участі в торгах.

Все що вони робили – це демотивували і ставили все під сумнів.

Вчора Марія Примаченко відповіла цим людям!”, — йдеться в повідомленні.

Картина «Квіти виросли коло четвертого блоку» була продана за 500 000$.

125 бусів Volkswagen T5 для переднього краю фронту!

“Близько двох тижнів тому нам вдалось домовитись у Німеччині про викуп такої великої партії транспорту за максимально пільговою ціною. Після передоплати нам якраз не вистачало тої суми, яку ми вчора вторгували. Я збирався робити окремий допис-звернення до людей, щоб закрити цей проект, але одна картина зробила це замість усіх нас.

Тож ці кошти підуть на транспорт. А просити грошей я вас завтра-післязавтра буду по іншому запиту від наших захисників. Теж дуже важливому і дорогому”, — додав Сергій Притула.

Поділитись:
Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі