Кросовер Hyundai Tucson нового покоління заробив найвищий бал за безпеку

Hyundai Tucson 2022 роки став більшим по габаритам, пропонує більше двигунів на вибір, в тому числі і гібридних, отримав більш яскравий дизайн, а крім цього – показав найкращі результати в тестах безпеки IIHS.

 

Страховий інститут шосейної безпеки (англ. Insurance Institute for Highway Safety, англ. IIHS) — це неприбуткова організація у США фінансована страховими компаніями.

Діяльність організації спрямована на зменшення кількості дорожньо-транспортних пригод, шкоди, а також тяжкості травм, отриманих в аваріях. Інститут здійснює дослідження, становить рейтинги безпеки популярних пасажирських автомобілів, а також споживчих товарів, що мають відношення до безпеки на дорозі, таких як автомобільні дитячі утримуючі пристрої.

Як повідомляє видання speedme, корейський кросовер нового покоління отримав вищу оцінку організації IIHS – Top Safety Pick +, тоді як попередня генерація моделі отримала оцінку без «+». Ця нагорода поширюється на всі версії кросовера завдяки адекватним фарам.

У краш-тестах Tucson отримав оцінку «Добре» в кожній категорії. Він також отримав вищу оцінку «Superior» за всіма тестами на запобігання зіткнень як для стандартних, так і для додаткових систем. Фари на Tucson в топових виконаннях заслужили оцінку «Добре», а стандартні фари отримали оцінку «Задовільно». Доступ до кріплення дитячого крісла був оцінений як «прийнятний».

 

Tucson – один з відносно короткого списку невеликих кросоверів, які отримали рейтинг Top Safety Pick +. Серед інших володарів нагороди – Ford Bronco Sport, Mazda CX-30, Mazda CX-5, Nissan Rogue, Subaru Forester і Volvo XC40.

 

 

Дерело: speedme

AvtoKasta