Електричний кросовер Volvo XC40 Recharge пожежники розберуть заради безпеки

Американський підрозділ Volvo пожертвував повністю електричний XC40 Recharge пожежного департаменту Нью-Йорка, щоб допомогти виробити план дій після аварії за участі безпеки акумуляторних електромобілів.

 

Після аварії, одне з найважливіших завдань екстрених служб – це забезпечення безпеки водія і пасажирів транспортних засобів. У той час як FDNY десятиліттями рятує життя людей на транспортних засобах з традиційними ДВС, зростання популярності електрокарів ставить нові завдання. BEVS оснащені великою первинною батареєю і високовольтною проводкою, яка може проходити в тих місцях, де співробітники швидкої допомоги повинні пробувати проникнути в автомобіль. Крім того, автомобіль з такою кількістю надміцної сталі, як у Volvo XC40, вимагає спеціальних процедур, щоб рятувальники могли потрапити в салон.

 

фото: speedme

 

Нью-Йоркський пожежний департамент буде використовувати подарований транспортний засіб, щоб розробити новий алгоритм навчання і протокол дій, коли мова заходить про транспортні засоби з живленням від батарей, з метою як швидкої і безпечної евакуації пасажирів, так і забезпечення безпеки співробітників швидкої допомоги.

 

Джерело: speedme

AvtoKasta