Опубліковані нові граничні ціни на паливо (+0,72 грн/л бензин і 0,63 грн/л за ДТ)

Міністерство економіки України 22 жовтня оприлюднило середню вартість бензинів в розмірі 28,20 грн/л і дизпалива – 25,07 грн/л, на підставі яких вираховується гранична ціна реалізації палива на АЗС.

 

Таким чином, з урахуванням граничних торговельних націнок максимальна ціна на «звичайний» бензин для його продажу через мережу АЗС не повинна перевищувати 33,2 грн / літр, на «звичайне» дизпаливо – 32,07 грн/л.

 

У порівнянні з другою декадою жовтня середня ціна на бензин зросла на 0,72 грн/л, на дизельне паливо – на 0,63 грн/л.

Як повідомляв enkorr, 14 травня 2021 року уряд прийняв постанову, якою з 15 травня було введено державне регулювання цін на паливо. Зокрема, були прийняті зміни до урядової постанови №1236 від 9 грудня 2020 р .. Згідно з новою редакцією документа, на період дії карантину встановлені граничні рівні торговельної надбавки до середньої ціни дизельного палива (не вище 7 грн/літр) і бензину (не вище 5 грн/літр).

 

2 червня Кабінет міністрів вніс зміни в формулу розрахунку середньої ціни на паливо. Зокрема, в неї були включені логістичні та інші витрати мереж АЗС в розмірі $ 27 / т, або плюс 66 коп./л (з ПДВ) до вартості бензинів і 73 коп. / л (з ПДВ) – до вартості ДТ.

 

Джерело: enkorr

Поділитись:
Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі