Uber поверне маршрутки Shuttle і запустить новий проєкт Travel в Україні

Американська Uber Technologies планує перезапустити в Україні зупинений в 2021 році проєкт Shuttle, а також запустити новий проєкт Travel. Про це розповів керівник міжнародних зв’язків Uber Метью Девлін в інтерв’ю агентству «Інтерфакс-Україна».

«Єдиною причиною, через яку ми призупинили «Шаттл», насправді була проблема з COVID-19. І думаю, що ми точно хотіли б перезапустити тут (в Україні – ред.) цей продукт», – розповів він.

Девлін пояснив, що Shuttle потрібні на постійних маршрутах, які використовує багато людей, і зазвичай ці маршрути сполучають їхню роботу і дім.

Коронавірус та карантинні обмеження змінили ці умови, безліч людей перестали відвідувати офіси і це стало справжнім викликом для проєкту. З такою ситуацією компанія зіткнулась не лише в Україні, а й на інших ринках.

фото: Uber

 

Топ-менеджер додав, що в перші дні війни Uber Shuttle перевозив українців через польський кордон. У районі прикордонного переходу «Шегині-Медика» таким чином було перевезено 150 тис. осіб.

Також компанія Uber найближчим часом запустить в Україні сервіс Uber Travel, що пропонує єдине рішення на підставі інформації про попередні переміщення в соцмережах.

«Це сервіс, який збирає дані з вашого LinkedIn акаунта про переміщення і пропонує єдине рішення. Наприклад, якщо ви маєте авіаквиток або радше, як зараз в Україні, квиток на поїзд, бронь готелю, ресторану, він перенесе цю інформацію в Uber і створить єдиний маршрут. І після цього ви можете скористатися Uber, щоб з’єднати ці точки», – пояснив Девлін.

Джерело: Економічна правда

AvtoKasta