Завод Volkswagen найняв на роботу віслюків та овець – все для екології

В американському місті Чаттанузі, що в штаті Теннессі, завод Volkswagen влаштував на роботу близько 50 овець та кілька віслюків.

Тварини допомагають реалізовувати екологічний проект. Представники марки розповіли, що тварини необхідні для реалізації так званого сонячного проекту.

 

Про це повідомляє РБК-Україна Авто з посиланням на Chattanooga Times.

 

При заводі Volkswagen у Теннессі діє парк сонячних батарей, збудований у 2013 році. Він є одним із найбільших у США. Система потужністю 9,5 мегаватів забезпечує 12,5% потреб заводу в електроенергії під час повного виробництва завдяки 33 600 сонячним модулям, розташованим поруч із заводом.

 

Сонячним електростанціям потрібен твердий ґрунт, і ерозія може стати великою проблемою. Щоб ґрунт не розмивався, необхідно підтримувати густу “газон” трави. Вівці пасуться на землі, зберігаючи низький рівень трави та, як виявилося, часто краще традиційних косарок збирають траву у важкодоступних місцях. Вони також неминуче удобрюють траву на полях, підтримуючи її зростання.

фото: unsplash

Аби тримати овець в безпеці, Volkswagen також найняв кілька віслюків, які попереджають їх про загрозу – ймовірний напад вовка, або лисиць. В Volkswagen підкреслюють, що на роль газонокосарок підходять тільки вівці. Кози, які також були запропоновані для цієї роботи, часто застрибують на сонячні батареї та пережовують дроти.

 

Джерело: РБК-Україна Авто

Поділитись:
Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі