Ford запатентував зарядний причіп для живлення електромобілів

Незвичайний девайс може послужити для екстреної зарядки батарей.
Ford запатентував зарядний причіп для живлення електромобілів. Американські журналісти з’ясували, що Ford зареєстрував проект портативного візка із вбудованими електродвигунами, тяговим акумулятором та кількома зарядними роз’ємами. За задумом, причіп зможе заряджати електромобіль, що буксирує, і використовуватися як джерело струму для кемперів, інших транспортних засобів і побутових інструментів на стоянці.

Ford запатентував дах з люком, який дозволить запускати дрони на ходу

У короткому описі документа з американського патентного відомства USPTO сказано, що причіп-зарядка може оснащуватися одним або декількома електродвигунами для кращого маневрування. Також передбачено акумуляторну батарею для зберігання електроенергії, зарядний порт для живлення самого причепа, а також роз’єми для заряджання інших електроспоживачів.

фото: motor1

Керувати зарядним причепом можна буде через контролер, але не виключено традиційніший варіант з паркуванням за допомогою тягача. Цікаво, що інженери Ford навіть не спробували використовувати альтернативні джерела енергії, тобто причіп не можна підзарядити від сонця, а варіант із бензиновим чи дизельним генератором не розглядається.

Місткість акумуляторів зарядного причепа та його споряджена маса також залишилися за кадром, адже це основні характеристики, від яких залежить комерційне використання нової розробки. Втім, у «Форд» є і неймовірніші патенти: наприклад, електромобіль готові заряджати за допомогою дронів, а ще концерн подбав про те, щоб водій міг керувати автомобілем стоячи.

Джерело: insideevs

AvtoKasta