Honda запатентувала зйомні батареї для електромобілів

Японська компанія Honda оголосила про намір почати випуск власних зйомних акумуляторів для електричних автомобілів.

 

Даний автовиробник активно продовжує реєструвати нові патенти, пов’язані з передовими технологіями і розробками, пов’язаними з електричною технікою. У свою чергу, останні патенти від Honda припускають можливість подальшого випуску знімних акумуляторних блоків, зарядних станцій і мобільних систем охолодження для електрокарів.

 

Нагадаємо, зовсім недавно компанія Honda подала на реєстрацію патент, який передбачає випуск електричного скутера PCX, який вже раніше демонстрували учасникам виставки Auto Expo 2018.

 

honda1
фото: speedme

 

Патенти показують, що скутер оснащений двигуном потужністю 4,2 кВт і зйомним літій-іонним акумулятором на 50,4 В. Акумулятор можна заряджати, не знімаючи його, за допомогою зарядного кабелю, а його зйомність забезпечує додаткову зручність. Honda PCX, пропонується на світових ринках з гібридним двигуном внутрішнього згорання, а також з повністю електричними силовими агрегатами. Однак в Індії запатентований повністю електричний PCX. Чутки також припускають, що Honda подала патенти на електричний мотоцикл, який нагадує Honda CB300R.

 

Звичайно, подача заявки на патент не обов’язково означає, що продукт / технологія незабаром з’явиться на ринку. Крім того, ще одна важлива річ, на яку варто звернути увагу, – це той факт, що більшість патентів були зареєстровані або Honda Motor Co., або Honda R & D Co., а не Honda Motorcycle and Scooter India (HMSI).

 

Одна з причин може полягати в захисті інтелектуальної власності, пов’язаної з новими продуктами та технологіями.

 

 

 

 

Джерело: SpeedMe

AvtoKasta