Тesla Model X на бездоріжжі виявилася гіршою кросовера Fiat Panda

Незважаючи на величезну різницю в технічному оснащенні, результат заїзду виявився несподіваним.
На YouTube-каналі Carwow опублікували відео незвичайного змагання, учасниками якого стали компактний кросовер Fiat Panda Cross і електрокар Tesla Model X. Автомобілям потрібно було проїхати на швидкість кілька ділянок позашляхової траси. По завершенню серії заїздів 83-сильний «Фіат» здобув несподівану перемогу над дітищем Ілона Маска.

 

Tesla Model X є одним з найбільш високотехнологічних автомобілів в світі. Електрокар обладнаний всілякими розумними помічниками, а також системами безпеки, що дозволяють називати модель «вінцем творіння» автомобільної промисловості. У рух кросовер призводить 422-сильна електрична силова установка.

фото: YouTube/Carwow

Однак всі ці характеристики не змогли допомогти електрокару впоратися з компактним Fiat Panda Cross, чий дорожній просвіт становить 261 міліметр. Італійський повнопривідний кросовер вагою тисячу сто шістьдесят п’ять кілограмів, обладнаний літровим мотором потужністю 85 кінських сил, помітно поступається і в габаритах, і в потужності американському електрокару. Головною перевагою моделі є її компактність. В умовах бездоріжжя короткий радіус розвороту робить Panda Cross таким же маневреним, як і в місті.

 

Під час класичного драг-заїзду Tesla Model X не залишив б не єдиного шансу італійському кросоверу. Однак в умовах бездоріжжя Fiat Panda Cross за рахунок меншої маси і більшої маневреності виявився більш пристосований до подібних умов, подолавши майже всі випробування з істотним відривом від електрокара Ілона Маска.

 

 

Джерело: YouTube/Carwow

Поділитись:
Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі