Hyundai представив тизер нового концепту SEVEN

На майбутньому автосалоні в Лос-Анджелесі, який поки ще не скасували через пандемію, компанія Hyundai має намір представити новий концепт-кар.

 

Він називається Hyundai Seven і має показати, яким буде серійний електричний кросовер Hyundai Ioniq 7.

 

Електро- паркетник має стати третьою моделлю в сімействі Іоніків, причому всі вони будуть виглядати зовсім по-різному: про єдиний фірмовий стиль не йдеться. Натомість «сімка», судячи з перших тизерів, виглядатиме в одному ключі з мінівеном Staria.

З особливостей – двоповерхова архітектура передньої частини, прямокутні колісні арки та майже плоский капот. В основу ляже модульна платформа E-GMP концерну Hyundai.

Фото: компанії Hyundai

Флагману корейського концерну пообіцяли тягову батарею ємністю 100 кіловат-годин та автономність на рівні 500 кілометрів.

 

На тизерах показані і фрагменти інтер’єру: крісло, диван, дерев’яні панелі, світильник…

Фото: компанії Hyundai

 

Розробники обіцяють стиль Premium Lounge, але зрозуміло, що таким буде тільки концептуальний Hyundai Seven, а серійна машина виявиться набагато простіше, адже внутрішню субординацію ніхто не скасовував: зазіхати на територію бренду Genesis не дозволено.

Фото: компанії Hyundai

Розробники обіцяють стиль Premium Lounge, але зрозуміло, що таким буде тільки концептуальний Hyundai Seven, а серійна машина виявиться набагато простіше, адже внутрішню субординацію ніхто не скасовував: зазіхати на террі. бренду Genesis не дозволено.

 

Дебют концепт-кара відбудеться 17 листопада. Але серійний кросовер з’явиться не раніше 2023 року. Адже перед ним, вже 2022-го, має вийти серійний седан Hyundai Ioniq 6, прообразом якого ще півтора роки тому став концепт Hyundai Prophecy.

 

Компанія Hyundai повідомила про швидку прем’єру флагманського електрокросовера Seven.

Новинку покажуть у статусі близького до серії концепту 17 листопада, а серійна версія під ім’ям Ioniq 7 затримається щонайменше на два роки.

 

Джерело: autoreview

AvtoKasta