Перший електричний кросовер від Smart

Марка Smart, яка належить німцям Daimler і китайцям Geely, представила найбільшу модель в своїй історії і свій перший електромобіль – кросовер Concept # 1, який поки є концептом, але близьким до серійної версії.

Довжина новинки становить 4 290 мм, ширина – 1 910 мм, висота – 1 698 мм. Таким чином Smart Concept # 1 коротше, ширше і вище електричного кросовера Mercedes-Benz EQA, однак платформу взяли не німецьку, а розроблену в Geely.

 

IAA-2021SMART

В екстер’єрі можна відзначити з’єднані світлодіодною смугою фари і такі ж задні ліхтарі, велику закриту передню решітку з підсвічуванням, скляний дах, 21-дюймові колеса. Крім того, у Smart Concept # 1 відсутня середня стійка, а двері розпашні, з сенсорними ручками.

 

IAA-2021SMART

 

За вигляд нових Смартов відповідає німецька сторона: головним стилістом бренду залишився Кай Зібер, а курирує цей напрямок шеф-дизайнер концерну Daimler Гордон Вагенер. Але за технічну частину тепер відповідає Geely. За попередньою інформацією, в основу кроссовера ляже електрична модульна платформа SEA (Sustainable Experience Architecture), розроблена компанією Geely і поки використана тільки на дорогій моделі Zeekr 001. Подробиць про електричну начинку поки немає.

IAA-2021SMART

Представлений шоу-кар є чотиримісним, однак розробники запевняють, що серійний електромобіль буде п’ятимісним. Всередині є “плаваюча” центральна консоль, що переходить в передню панель, де знаходиться 12,8-дюймовий екран інформаційно-розважальної системи. Про силову установку Smart Concept # 1 інформації немає.

При цьому в компанії заявили, що кросовер отримає передові системи допомоги і можливість оновлюватися “по повітрю”, а також управління певними функціями за допомогою смарт-додатку, який буде ще і цифровим ключем.

 

Марка Smart відмовилася від виробництва автомобілів з двигунами внутрішнього згоряння і буде випускати тільки електромобілі. Серійний кросовер на базі концепту Concept # 1 очікується до 2023 року.

 

Джерело: ukrautoprom

AvtoKasta