Представлено новий плагін-гібридний BMW X2

Німецький автомобільний концерн представив свій новий гібридний кросовер під маркетинговою назвою X2 xDrive25e. Використовуючи тільки електротягу, транспорт може проїхати до 60 кілометрів. І це вражаючий результат для такого роду автомобіля.

В основі роботи буде покладено полуторалітровий бензиновий агрегат, форсований до 125 кінських сил. Він поєднується з коробкою автомат на 6 ступенів. Завершує силову установку електродвигун на 95 кінських сил. Він встановлений на задній осі. Сумарна потужність мотора становить 220 кінських сил.

До 80% ємності батарея плагін-гібрида заряджається менш ніж за чотири години, до 100% – близько п’яти годин, від стаціонарного зарядного пристрою Wallbox – за дві з половиною години і трохи більше трьох годин відповідно.

Авто зможе розігнатися максимум до 295 кілометрів на годину. При цьому, тільки на електротязі, кросовер зможе рухатися тільки на швидкості до 135 кілометрів на годину.

Запуск BMW X2 xDrive25e є частиною реалізації програми електрифікації марки, відповідно до якої до кінця 2021 року електрифікованими будуть 25% автомобілів, проданих в країнах Європи. До середини десятиліття цей показник повинен досягти 33%, а до 2030 року – 50%. До 2023 року в модельній лінійці марки буде 25 електромобілів і підключаємих гібридів.

AvtoKasta