В Нідерландах відкрили найбільшу в світі парковку, де електромобілі можуть заряджатися і заряджати сусідні будівлі

Нідерландська страхова компанія asr недавно відкрила найбільший в світі гараж для двосторонньої зарядки електромобілів в м.Утрехті (Нідерланди). Це найбільша в світі парковка для електромобілів. На її території в 10 тисяч квадратних метрів розташовані 250 працюючих від сонця зарядних станцій, які можуть як заряджати автомобілі, так і забирати у них енергію.

фото: innovationorigins

2 тисячі сонячних панелей виробляють енергію, яка повністю забезпечує сусіднє офісне приміщення. Через особливості клімату в Нідерландах часто бувають похмурі дні. У такі дні сонячні панелі не зможуть генерувати достатньо енергії, щоб забезпечити нею офісна будівля і зарядні станції. Тому в похмурі дні електроавтомобілі на парковці (з дозволу власників) будуть використовуватися як «зарядники» для будівлі і станцій.

фото: unsplash

 

В Європі вже використовують електромобілі як «зарядники» для будівель та інших міських об’єктів. Наприклад, на Азорських островах власники електромобілів зможуть продавати зайву енергію міської електромережі.

 

Оптимальне використання існуючої електромережі

Зарядний комплекс в asr – одне з місць в рамках проекту SmoothEMS з Gridshield. В рамках цього проекту Університет Твенте досліджує і тестує технологію, яка прискорить перехід до енергопостачання за рахунок оптимального використання існуючих електромереж. Комбінуючи управління попитом (SmoothEMS) з додатковою захисною сіткою (Gridshield), якнайшвидше встановити більше точок зарядки для електромобілів і сонячних батарей. Він також забезпечує захист від кібератак і збоїв зв’язку. Це знахідка для будь-якої будівлі з великою кількістю користувачів і вагається попитом і пропозицією енергії. Група Хурінка, яка працює над інтелектуальними енергетичними системами, розробляє середу моделювання (за допомогою інструменту з відкритим вихідним кодом DEMKit), а також досліджує системи управління енергоспоживанням (EMS).

 

Джерело: innovationorigins

Поділитись:
Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі