Безпілотні автомобілі перекрили дорогу в Сан-Франциско через туман

Туман був настільки густий, що автомобілі з’їжджали на узбіччя, перекриваючи дорогу.

Група автономних таксі Waymo нещодавно заблокувала житлову дорогу в Сан-Франциско через сильний туман, який, мабуть, збив з пантелику систему автономного керування транспортними засобами. Всі автомобілі були сильно модифікованими зразками Jaguar I-Pace.

фото: carbuzz

 

Згідно з Reuters, Waymo, ще одна дочірня компанія материнської компанії Google, Alphabet, відреагувала на незручну ситуацію. “У нас заплановані оновлення програмного забезпечення, щоб покращити наші характеристики туману та паркування для вирішення таких ситуацій у майбутньому”, – йдеться у заяві.

фото: carbuzz

Транспортні засоби покладаються на технічно складну та просунуту систему автономного водіння з датчиками LiDAR, камерами та радаром для успішного переміщення дорогами. Компанія Waymo, яка нещодавно оголосила про виведення з експлуатації свого парку Chrysler Pacific Hybrid, явно має попрацювати, тому що густий туман є звичайним явищем, особливо в районі затоки.

Про травми або ушкодження не повідомляється, але це доводить, що технологію ще мають доопрацювати, перш ніж вона стане звичайним явищем по всій країні. Туман якимось чином збив з пантелику обладнання для самостійного водіння, і система визначила, що продовжувати рух небезпечно.

фото: carbuzz

 

Згідно San Francisco Chronicle, інші автомобілісти швидко заплуталися в раптовому відключенні роботаксі і почали блимати фарами, намагаючись об’їхати їх. Однак один із автомобілів припаркувався посеред дороги, чекаючи, поки розсіється туман, що тільки погіршило дорожню ситуацію. Приблизно через шість хвилин туман розвіявся, а поїзд Waymo знову рушив і продовжив свій шлях.

Тим не менш, той факт, що ці п’ять автомобілів зупинилися та припаркувалися посеред дороги з жвавим рухом, далекий від ідеалу. Визнання Waymo проблеми – добрий початок, але єдине рішення – виправити її. Це не перший випадок, коли безпілотні автомобілі будь-якої компанії стикаються з потенційно небезпечними проблемами.

Сан-Франциско – одне з небагатьох міст, де Waymo та Cruise можуть тестувати свої безпілотні автомобілі. Інші міста включають Фінікс і Остін. Це не перший випадок, коли автономний автомобіль Waymo збивається з пантелику.

Раніше AvtoKasta писала про те що Десятки безпілотників з’їжджаються в один і той же тупик в Сан-Франциско. Ніхто не знає, чому

Ще й з курйозів:  безпілотне таксі Waymo застрягло на дорозі і втекло від техпідтримки

 

Джерело: carbuzz

AvtoKasta