Десятки безпілотників з’їжджаються в один і той же тупик в Сан-Франциско. Ніхто не знає, чому

Дивну поведінку автономних автомобілів жителі вперше помітили ще кілька місяців тому.

 

Жителі округу Річмонд в Сан-Франциско розповіли Business Insider про безпілотні автомобілі компанії Waymo («дочка» Alphabet), які з невідомої причини постійно приїжджають на одну і ту ж тупикову вулицю.

 

Доїжджаючи до кінця 15-ї авеню, машини затримуються на деякий час, а потім розвертаються і їдуть. Іноді за день в глухий кут стікається до 50 безпілотників, викликаючи питання серед місцевих жителів.

 

Таку поведінку автономних автомобілів Waymo жителі спостерігають вже принаймні два місяці. За їх словами, в деякі дні безпілотники прибувають буквально кожні п’ять хвилин, накопичуючись в глухому куті. Чому машини облюбували саме цю вулицю, невідомо, проте їх поява нерідко доставляє мешканцям дискомфорт, так як деякі приїжджають посеред ночі.

 

Автомобілі приїжджають не порожніми: за кермом знаходяться фахівці, які стежать за роботою безпілотників. Однак і вони не змогли дати чіткого пояснення: за словами операторів, вони просто роблять свою роботу, а машини діють самостійно згідно з програмами. Ніяких коментарів з приводу загадкового тренда серед безпілотників поки не дала і сама компанія Waymo.

 

Waymo почала тестувати свої безпілотні автомобілі в Феніксі в 2017 році, а потім в жовтні 2020 року запропонувала послугу виклику без водія в місті. Потім Waymo розширила цю послугу до Сан-Франциско в серпні.

 

Раніше AvtoKasta писала, що в США безпілотне таксі Waymo застрягло на дорозі і втекло від техпідтримки.

AvtoKasta