Daymak Spiritus – перший в світі електромобіль з можливістю майнінгу криптовалют

Канадська компанія Daymak оголосила про створення першого в світі автомобіля, здатного добувати криптовалюту.

 

Daymak, Inc, заснована в 2002 році зі штаб-квартирою в Торонто, є піонером у виробництві персональних легких електромобілів (LEV). Daymak має глобальну дистриб’юторську мережу світового класу, що включає 150 дилерів та роздрібних торговців, таких як Walmart, Costco та Best Buy. Daymak є дистриб’ютором номер один у Канаді та розробником LEV в Канаді, продавши понад 100 000 автомобілів, і відома своїми передовими проектами, такими як перший у світі повністю бездротовий електронний велосипед та перший позашляховий електронний велосипед на сонячній енергії.

 

Новий легкий електромобіль (LEV) буде оснащений високотехнологічним обладнанням для майнінгу і з технологією блокчейн, що дозволить йому добувати всі види криптовалюта «від Dogecoin до Bitcoin» під час зарядки.

 

Майнінг – це спосіб отримання криптовалюти шляхом вирішення криптографічних рівнянь і алгоритмів за допомогою комп’ютерів. Ви можете “майнити” через будь-який комп’ютер, включаючи той, який знаходиться на борту цього новаторського автомобіля.

 

В Канаде планируют представить первый криптоавтомобиль
В Канаді планують представити перший «криптоавтомобіль» Фото: daymak.com

 

Daymak Spiritus – це триколісний електромобіль з серії Daymak Avvenire, лінійки електромобілів, що охоплює все від електричних велосипедів до електричних літальних апаратів.

Фото: daymakavvenire

Кожний транспортний засіб Spiritus буде вузлом в блокчейні і включатиме Daymak Nebula Miner і Nebula Wallet. Daymak Nebula Miner включатиме в себе графічний процесор (GPU), який підтримує власну запатентовану систему, за допомогою якої електромобіль буде добувати криптовалюту і зберігати її на цифровому гаманці Nebula Wallet. Природньо, також буде додаток, що відображає всю криптографічний інформацію на вашому смартфоні.

Приложение, которое отображает всю криптографическую информацию
Додаток, який відображатиме всю криптографічну інформацію Фото: daymak.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

«І хоча більшість транспортних засобів знецінюються, поки вони стоять у вашому гаражі, Daymak Nebula буде приносити вам гроші, поки ваш Spiritus припаркований». – з заяви Президента Daymak Альдо Байоччі (Aldo Baiocchi).

 

За словами автовиробника, електромобіль Spiritus також оснащений сонячними батареями, що означає, що видобуток може здійснюватися з використанням відновлюваних джерел енергії, а не традиційних видобувних видів палива. Останнім часом лунає багато критики з приводу екологічних і ресурсових витрат майнінга криптовалют, але використання сонячної енергії допоможе вирішити цю проблему.

 

Що стосується самого електромобіля, він має явно футуристичний вигляд з гладкими лініями і скульптурної задньою частиною.

Фото: daymakavvenire

Найкраща модель «Ultimate» оснащена акумулятором на 80 кВт⋅ч і потужністю 147 кВт (197 к.с.). Daymak заявляє, що це дозволяє двомісному автомобілю розганятися від 0 до 60 миль / год за 1,8 секунди і розвивати максимальну швидкість 210 км/ год. Компанія також стверджує, що автомобіль може проїхати близько 300 миль (480 км) і заряджатися менш ніж за 2 години.

Фото: daymakavvenir

Лінійка Daymak Avvenire вже отримала попередні замовлення на суму більше $ 350 млн менше ніж за два місяці. На даний момент Spiritus, запуск якого очікується в 2023 році, отримав більше 4000 попередніх замовлень.

Фото: daymakavvenir

Що стосується ціни, то базова модель «Deluxe» починається приблизно з $ 20 000, а розкішна версія «Ultimate» з вуглецевого волокна обійдеться близько $ 150.000.

 

Джерела: daymakavvenir  ixbt

AvtoKasta