Мотоцикл, який літає зі швидкістю 100 км/год.. За 680 тис. долл!!!!

В Японії стартували продажі першого у світі аеробайку під назвою XTurismo Limited Edition.

Ховербайк XTurismo Limited Edition японського стартапу ALI Technologies показано під час його демонстрації на трасі Fuji Speedway в Оямі

 

Його розробив стартап A.L.I. Technologies Inc., що спеціалізується на випуску дронів. Літальний апарат оснащений двигуном внутрішнього згоряння та шістьма гвинтами, чотири з яких працюють від акумуляторів. Ціна питання – 77,7 млн ​​ієн, що еквівалентно 680 тис. долларів!!

 

Генеральний директор японського стартапу ALI Technologies Дайсуке Катано позує поряд зі своїм ховербайком XTurismo Limited Edition під час демонстрації на Fuji Speedway в Оямі, префектура Сідзуока, Японія, 26 жовтня 2021 року

 

Як пише видання Reuters, спонсорами проекту є промислові важкоатлети Mitsubishi Electric і Kyocera. Презентація відбулася на трасі Fuji Speedway в Оямі (префектура Сідзуока, Японія), де пілот-випробувач показав, як працює аеробайк: він здійснив нетривалий політ за кілька метрів від землі.

 

У найближчому майбутньому використання такого транспорту буде можливим лише на треках та закритих ділянках – літати над завантаженими дорогами загального користування не дозволяє японське законодавство. Втім, якщо розробники домовляться з владою, то мотоцикл можуть узяти на озброєння рятувальні підрозділи, адже на ньому можна швидко дістатися важкодоступних місць.

 

Turismo Limited Edition досить компактний: довжина складає 3700 мм, ширина – 2400 мм, висота – 1500 мм. Вага сягає 300 кг. Передбачено лише одне посадкове місце, а максимальна маса пілота має перевищувати 100 кг. У повітрі апарат може бути до 40 хвилин, а гранична швидкість дорівнює 100 км/год. Старт постачання заплановано на першу половину наступного року.

 

 

Джерело: Reuters

AvtoKasta