Представлено електросамокат і вантажний електровелосипед від BMW

Електровелосипеди й електросамокати стали настільки популярними, що навіть BMW взялася за створення таких міських транспортних засобів.

 

BMW вже не один рік намагається винайти найзручніший транспорт, так званий транспорт останнього кілометра, який допоможе добиратися автомобілістам від парковки, або критого паркінгу додому. Німецькі інженери представили два нових концепти, які приводяться в рух електроенергією і … фізичною силою людини.

Фото: press.bmwgroup

Концепти Dynamic Cargo і Clever Commute — це триколісний велосипед і електросамокат відповідно, які допоможуть жителям міста максимально швидко та просто подорожувати вузькими вулицями та вирішувати свої повсякденні завдання там, де машиною скористатися не можна.

 

Фото: press.bmwgroup

Самокат Clever Commute також оснащений електричною трансмісією. Знімний акумулятор живить електромотор на передньому колесі. Привід переднього колеса був особливо важливий через модульність конструкції. BMW заявляє, що електросамокат поміститься в багажник універсалу 3-й серії та навіть у MINI без необхідності складати задній ряд сидінь.

Фото: press.bmwgroup

Dynamic Cargo — це триколісний велосипед, розроблений BMW для перевезення вантажів. На думку інженерів компанії, новинка знайде відгук у сімей із маленькими дітьми, доставників їжі та й просто в людей, які вважають за краще пересуватися по місту на велосипеді. 

 

Триколісна конструкція допомагає підвищити стійкість і утримує задню частину трайка від нахилу, щоб запобігти падінню вантажів з відкритого багажника. Концепт також оснащений електродвигуном, який включається, як тільки водій починає крутити педалі. По суті, вантажний велосипед є гібридом. Електромотор приводить в дію задні колеса. У BMW також розробили захист вантажів від дощу та снігу. 

Фото: press.bmwgroup

 

Баварська компанія заявляє, що не планує випускати жоден із цих концептів, хоча веде переговори з потенційними виробниками, яким би могла бути цікава ліцензія на випуск обох продуктів. Обидва транспортні засоби можуть проїхати до 20 км за допомогою електротяги. Для зручності зарядки акумулятор можна зняти.

На жаль, навіть приблизні ціни на нові транспортні засоби не повідомляються.

 

 

Джерело: press.bmwgroup

Поділитись:
Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі