Створили пляжного робота, який прочісує пляж, щоб збирати недопалки

Щороку 14,5 трильйона недопалків виявляються сміттям по всьому світу. Крихітні шматочки всюди, але в одному випадку вони виявилися в руках чотирирічну дитину на пляжі Схевенінген на узбережжі Нідерландів. Тому його батько вирішив щось зробити.

 

Разом зі своїм колегою-підприємцем Мартіном Лукаартом батько хлопчика, Едвін Бос, створив Пляжного Бота – автономного робота, який прочісує пляжі в пошуках недопалків в піску за допомогою штучного інтелекту.

Робот використовує камери, щоб дивитися крізь пісок і вибирати недопалки, які він потім піднімає за допомогою пари гребенів. Потім він зберігає “знахідки”, які буде переправлено на відповідне місце поховання.

фото: carscoops

На жаль, проблеми, які створюють недопалки, набагато глибше. Недопалки сигарет розпадаються протягом 14 років і стали “найчастішою формою особистих речей, знайдених на пляжах”, згідно з дослідженням, проведеним в Бразилії в 2019 році. Повні мікропластіков і хімічних речовин, вони “дуже токсичні”, згідно з дослідженням, проведеним в лютому американськими урядовими вченими, які також виявили, що вони являють собою серйозну загрозу небезпечних відходів.

 

 

На щастя, за допомогою програми Microsoft Trove люди можуть відправляти фотографії пляжних краєвидів і отримувати 25 центів за прийняту фотографію. Потім фотографії аналізуються на наявність недопалків, що допомагає пляжному Боту знаходити їх в реальному житті.

У своїй першій демо-версії, у вересні минулого року, Пляжний бот зміг зібрати 10 недопалків за 30 хвилин, і у нього є батарея, яка триває близько години. Для своєї наступної демонстрації він матиме двох менших скаутських ботів, які просто шукають недопалки і кажуть йому, куди йти, з баченням того, що коли-небудь допоможуть отримати більше, ніж просто сигарети з пляжу.

 

Джерело: carscoops

AvtoKasta