Volvo захистить нові автомобілі від викрадення. Але не в Україні

Нова опція дозволить відстежувати місцезнаходження викраденої машини та передавати ці дані до поліції.

Супутникових сигналізацій, які здатні в онлайн-режимі контролювати стан автомобіля та його геолокацію, на ринку достатньо. Але Volvo вирішила піти далі і запропонувала для своїх клієнтів у Великій Британії штатну систему захисту автомобіля, засновану на технології інтернету речей (IoT). Партнером шведського автовиробника за проектом став один із найбільших світових операторів зв’язку Vodafone.

Функція Vodafone Automotive VTS S5 доступна для всіх нових моделей Volvo. Технологія, яку протестували експерти Thatcham Research, дозволяє не лише підвищити безпеку транспортних засобів, а й зменшити вартість страховки для машини з новою системою. Комплекс, створений Vodafone та Trinsic Connected Car, працює цілодобово і може визначати розташування автомобіля з точністю до 10 метрів.

фото: unsplash

Мобільний додаток дозволяє власнику отримувати інформацію про попередні поїздки, а також будувати маршрут до припаркованого автомобіля. На випадок стоянки машини в гаражі, візиту в автосервіс або перевезення машини на евакуаторі передбачені спеціальні режими роботи, в решті випадків – комплекс фіксує всі спроби відбуксувати автомобіль, зняти акумулятор або перерізати дроти — про це власник машини отримає повідомлення.

фото: unsplash

Для захисту від викрадення передбачено компактну електронну картку-мітку, яку власник повинен тримати при собі. Якщо Vodafone Automotive VTS S5 фіксує рух автомобіля без цієї мітки, сигнал надходить до оперативного центру. Потім фахівці зв’язуються з поліцією Великобританії (також сервіс працює в 44 інших країнах Європи), щоб щохвилини передавати інформацію про місцезнаходження викраденого автомобіля та інші відомості, які допоможуть правоохоронним органам упіймати злочинців.

 

Джерело: media.volvocars

Поділитись:
Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі