Південно-корейський бренд показав концепт Hyundai M.Vision, який також може рухатися боком. Hyundai вважає це авто ідеальним для пересування вузькими містами.
Крім парку роботів, модельний ряд Hyundai на виставці споживчої електроніки CES включає концепти M.Vision POP EV і M.Vision 2GO з водневим двигуном і колесами, які можуть повертатися на 90 градусів для руху вбік або обертатися без руху вперед або назад.
В результаті автомобілі легко можуть робити круті повороти. До 2023 року компанія планує розробити “шасі для скейтборду” з чотирма такими кермовими модулями. Кожен з них поєднує в собі кермо, гальмівну систему, підвіску.
Компанія розглядає його як основу для створення майбутніх автомобілів з огляду на міську мобільність, які можуть легко маневрувати у обмеженому міському просторі.
Компанія розробила оригінальну концепцію модуля електронного кута у 2018 році. Нова версія, представлена на виставці CES цього року, готова до практичного використання після завершення функціонального тестування.
Наступними кроками є перевірка надійності та техніко-економічне обґрунтування масового виробництва.
Нове “шасі скейтборду”, яке з’явиться до 2023 року, включатиме вбудований контролер для чотирьох модулів електронного кута. У 2025 році компанія хоче, щоб автомобіль був здатний до автономного водіння.
У Hyundai є бачення майбутнього, яке включає безліч роботів. Вони будуть у вашому домі, щоб принести вам речі. На вулицях люди знаходилися в окремих капсулах, які можна було приєднати до більшого транспортного засобу, схожого на автобус. Ці машини могли б навіть замінити машини швидкої допомоги у уявному світі компанії.
Хоча поки що це все виглядає як плани письменника-фантаста. А в найближчій перспективі від корейського виробника слід чекати більш звичних новинок. Наприклад, новий седан Grandeur на платформі Kia K8, який з’явиться у 2023 році у бензиновому та електричному варіантах.
Раніше AvtoKasta писала про те, що компанія Hyundai представила колеса, які можуть повертатись на 90 градусів.
Джерела: insideevs carscoops Hyundai Mobis Electrek