Kia випустила автомобіль, який може відповідати на запитання

Під час події EV Day, на якому компанія Kia представила чотири нові електрифіковані автомобілі EV2, EV3, EV4 і EV5, також була озвучена інформація про оновлення програми для смартфонів від Kia. Оновлена програма, яку планується випустити під назвою Kia 2024, об’єднає кілька існуючих програм в один і оновить досвід користувача.

Kia Connect Store фото: Kia

 

На чому ми будем їздити через 50 років? Міста майбутнього, зникнення мотоциклів і тотальне стеження

Однією з ключових особливостей нової програми буде просунутий чат-бот із штучним інтелектом. Цей чат-бот дозволить клієнтам ставити авто практично будь-які питання. Наприклад, власники електромобілів зможуть дізнатися про запас ходу та стан зарядки автомобіля. Більш складні запити, такі як запис на планове обслуговування, можна робити шляхом спілкування з чат-ботом через розмовний текст.

Крім того, дані телематики та водіння автомобіля зможуть бути передані постачальникам страхових послуг для розрахунку конкурентоспроможних страхових внесків на основі розумного водіння. Все, що потрібно буде зробити, це спитати чат-бота.

Додаток Kia 2024 присвячений запуску моделі EV3, яка стане першим автомобілем компанії з генеративним помічником ІІ. Власники зможуть взаємодіяти із помічником, проводячи регулярні бесіди. Помічник активуватиметься за голосовою командою.

Електрокар Kia EV6 пройшов “лосиний тест” краще ніж Porsche Taycan

Джерело: techradar

AvtoKasta